W dniu 29 września 2023 r. odbyło się spotkanie WALDEMARA WSPANIAŁEGO siatkarza i trenera (w tym trenera reprezentacji Polski w latach 2001-2003) z absolwentami klasy V f (matura 1969 r.).
Należy przypomnieć, że Waldemar Wspaniały jest absolwentem klasy V d Technikum Energetycznego z 1966 r.

Inicjatorem tego spotkania był Jerzy Olesiak, długoletni nauczyciel wychowania fizycznego, a także wychowawca klasy V f.

W spotkaniu uczestniczyła również grupa absolwentów z innych klas i roczników, zaproszeni sympatycy oraz koledzy z boiska Waldemara Wspaniałego.

Na czas spotkania Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Technikum Energetycznego "ENERGETYK" udostępniło tabla klasy V f i klasy V d, które są eksponowane w siedzibie stowarzyszenia w Energetycznym Centrum Kultury mieszczącym się w byłym budynku technikum.

Impreza została zorganizowana w pałacu Dietla co podkreśliło uroczysty charakter spotkania. Była też okazja, aby zwiedzić zabytkowe wnętrza. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Wspominano nie tylko początki działalności sportowej Honorowego Gościa, ale także jego okres nauki w technikum.

Podziękowania za trud włożony w organizację imprezy należy złożyć komitetowi organizacyjnemu w składzie: Jerzy Olesiak, Piotr Haładus, Rafał Dróżdż i Stanisław Czekalski.

Zdjęcia ze spotkania prezentowane są w galerii zdjęć.