Szanowna Pani/Szanowny Panie,

 

W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) przedstawiamy następujące informacje:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Technikum Energetycznego w Sosnowcu „ENERGETYK” (SAiSTE) z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Będzińskiej 65.
  • Podane przez  Panią/Pana dane osobowe  będą przetwarzane w celach związanych z działalnością statutową SAiSTE, w tym w szczególności organizacją spotkań i zjazdów absolwentów Technikum Energetycznego w Sosnowcu. W związku z tym odbiorcą Pani/Pana danych osobowych tylko w niezbędnym zakresie mogą być podmioty pośredniczące w wykonywaniu przez administratora zadań statutowych.
  • Dane będą przechowywane bezterminowo.
  • Z uwagi na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, uzupełnienia i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

We wszystkich ww. sprawach może Pani/Pan kontaktować z SAiSTE wysyłając e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie do Grażyny Grzesikowskiej tel. 500-155-319. Ma Pani/Pan także prawo wniesienia skargi do  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia.

 

Zarząd  SAiSTE